ABC PŁYWANIA
Nasi uczniowie klasy I mają za sobą niezwykłą, sportową przygodę. W ramach projektu „ABC PŁYWANIA”, przez dziesięć kolejnych czwartków, odwiedzali krytą pływalnię OSiR w Sokółce. Każdy wyjazd wiązał się z ogromną ekscytacją, a radość i uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci nawet po wyjściu z wody. Pod czujnym okiem instruktora i ratowników pierwszoklasiści oswajali się z basenem, nabierali pewności siebie, a co najważniejsze – wielu z nich opanowało umiejętność pływania. Dla tak młodych ludzi była to nie tylko doskonała forma ruchu, ale przede wszystkim wspaniała lekcja samodzielności i odwagi. Wspólne wyjazdy stały się też świetną okazją do klasowej integracji. Jesteśmy dumni z postępów naszych „małych pływaków”. To doświadczenie z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci jako jedno z najweselszych wspomnień pierwszego roku nauki


